אחסון ג'ומלה (Joomla Hosting)

חבילות אחסון ג'ומלה (Joomla Hosting)

אחסון לינוקס (Linux Hosting)

ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן (CMS) פופולרית, יציבה וחזקה במיוחד אשר משמשת מיליוני מתכנתים ברחבי העולם לפיתוח אתרים, חנויות ואפליקציות אונליין.

שירותי האחסון שלנו מותאמים לאחסון אתרי ג'ומלה (Joomla Hosting) על גבי שרתי Linux חזקים במיוחד. אם אתה עומד לפתוח אתר ג'ומלה על גבי דומיין ישראלי או בינלאומי, אנו מזמינים אותך לנסות את חבילות האחסון של VEZ מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ אשר נמכרות בעלות חודשית נמוכה במיוחד, החל מ – 9 ש"ח לחודש בלבד (בהתחייבות שנתית מראש).

כל שרתי VEZ ממוקמים בישראל בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח תקווה. בנוסף, שרתי VEZ מגובים בצורה מלאה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומנוטרים כך שתוכל ליהנות מיציבות מקסימלית של האתר, החנות או האפליקציה שלך.

 

למה כדאי לקנות חבילת אחסון ג'ומלה (Joomla Hosting) אצלנו ?

התקנת ג'ומלה בקליק אחד

כל חבילות הג'ומלה של VEZ מכילות אפשרות להתקנת מערכת הניהול ג'ומלה באמצעות מנהל ההתקנות של Softaculous בקליק אחד. כל מה שנותר לך זה להכניס את פרטי הגישה, מסד הנתונים ושם האתר וג'ומלה תנוהל בצורה אוטומטית דרך פאנל הניהול שלך.

פאנל ניהול cPanel

שרתי הלינוקס (Linux) וחבילות האחסון של VEZ ניתנים לניהול בצורה מלאה על ידי פאנל הניהול cPanel. פאנל הניהול cPanel מאפשר לך להוסיף אתרים, מסדי נתונים, תיבות דואר אלקטרוני ועוד בצורה קלה, פשוטה ומהירה.

גיבויים יומיים ואבטחת מידע

כל המידע על גבי שרתי VEZ מגובה בצורה יומיומית כך שבכל אירוע (פריצה, מחיקה אקראית וכדומה) תוכל לשחזר את המידע שאוחסן על גבי השרת בתוך מספר דקות בודדות. בנוסף, מותקנים על גבי השרת רכיבים ומודולים לשיפור אבטחת המידע ומניעת התקפות DDoS.

זקוק לעזרה?

דבר איתנו: 1-800-222-606