אחסון וורדפרס (WordPress Hosting)

חבילות אחסון לינוקס (Linux Hosting)

אחסון לינוקס (Linux Hosting)

כיום, אין ספק שמערכת ניהול התוכן וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם, עם יותר מ – 25% מהאתרים באינטרנט שמופעלים על גביה.

VEZ מבית אינטרנט לעם בע"מ מעניקה שירותי אחסון על גבי שרתים המותאמים לעבודה עם וורדפרס (WordPress) וכתוצאה מכך עובדים בצורה מהירה, חלקה ובלי תקלות טכניות. אחסון וורדפרס (WordPress) מתבטא אצלנו בעבודה על גבי SSD (דיסקים קשיחים מהירים במיוחד), גירסת PHP החדשה ביותר ושילוב של רכיבי Cache להגברת מהירות טעינת האתר.

החבילה הבסיסית ביותר לאחסון וורדפרס (WordPress) מתחילה ב – 9₪ בלבד (בתשלום שנתי) – ובנוסף על מנת להפוך את הבחירה שלך לקלה עוד יותר אנו נותנים 10% על המחיר הנ"ל בהתחייבות לשנתיים מראש. כמו כן, לזמן מוגבל, אנו מציעים 3 חודשי אחסון נוספים במידה ואתה עובר מספק אחסון ישראלי אחר, כך שתוכל להוזיל עוד יותר את עלות החבילה שלך !

 

למה כדאי לקנות חבילת אחסון וורדפרס (WordPress Hosting) אצלנו ?

התקנת וורדפרס בקליק אחד

אחד הפיצ'רים החשובים שפיתחנו לאחרונה מאפשר לך לבחור התקנה אוטומטית של מערכת WordPress כבר במעמד ההזמנה. כתוצאה מכך, תוכל להתחיל לעבוד על האתר החדש שלך כבר בסיום השלמת ההזמנה.

מנהל ההתקנות של Softaculous

כל חבילת אחסון וורדפרס (WordPress) כוללת את ממשק הניהול של cPanel עם מנהל ההתקנות של Softaculous. מנהל ההתקנות מאפשר לך להתקין, לשדרג ולתחזק בצורה קלה, פשוטה ומהירה עשרות סקריפטים בקוד פתוח (למשל, מערכות ניהול תוכן, פורומים, גלריית תמונות וכדומה).

אבטחת מידע ומהירות תגובה

שרתי האחסון של VEZ מותאמים בצורה מלאה למערכת וורדפרס (WordPress) וכתוצאה מכך מופעילים על גבי שרתים אלה רכיבים אשר מספקים חסימה של כל פרצת אבטחה מוכרת ( התקפות DDoS, עדכוני אבטחה מצד וורדפרס וכדומה) ורכיבים אשר מספקים פתרונות Caching להגדלת מהירות האתר.

זקוק לעזרה?

דבר איתנו: 1-800-222-606