שרת וירטואלי (VPS)

שרת וירטואלי (VPS)

שרת וירטואלי (VPS) מבית VEZ וקבוצת אינטרנט לעם בע"מ מאפשר לך להיכנס לעולם הווירטואליזציה במחירים, ביצועים ושירות שאין שני לו. שרת וירטואלי מאפשר לך לדמות סביבת עבודה של שרת ייעודי בעלות נמוכה ביוחד ומבלי להתפשר על משאבי השרת (מעבד, זכרון RAM ודיסק קשיח). כמו כן, שרת וירטואלי (VPS) מאפשר לך לקבל גישת ניהול מלאה באמצעות ממשקי הניהול המובילים Parallels Plesk Panel או cPanel/WHM.

במידה ואתה זקוק לשירותי סיסטם (System), גיבויים, ניטור או תמיכה טכנית תוכל לקבל זאת בכל שלב באמצעות צוות התמיכה המסור של קבוצת אינטרנט לעם בע"מ.

חבילות מומלצות לשרתים וירטואלים (VPS)

שרת וירטואלי VPSשרת וירטואלי פרטי (VPS) מבוסס Linux / Virtuozzo – החל מ – 99 ש"ח לחודש

שרת וירטואלי פרטי (VPS) מבוסס על מערכת הפעלה / הפצה של Linux, התצורה הבסיסית של השרת היא 25GB שטח אחסון (כולל שטח לגיבוי השרת), 250GB תעבורה חודשית ו – 1GB זכרון RAM. השרת מגיע עם גישת SSH  מלאה ועם פאנל ניהול מתקדם לניהול שוטף של השרת הוירטואלי, ניתן לבחור בין Parallels Plesk Panel לבין cPanel/WHM.

לחץ כאן להזמנה מיידית של שרת וירטואלי פרטי (VPS) מבוסס Linux / Virtuozzo

שרת וירטואלי (VPS) מבוסס Microsoft Windows 2008R2 – החלק מ – 139 ש"ח לחודש

שרת וירטואלי (VPS) מבוסס על מערכת ההפעלה של Microsoft Windows 2008R2, התצורה הבסיסית של השרת היא 25GB שטח אחסון (כולל שטח לגיבוי השרת), 1000GB תעבורה חודשית ו – 1GB זכרון RAM.  השרת מגיע עם פאנל ניהול מתקדם לניהול שוטף של השרת הוירטואלי, Plesk 12 אשר מותאם לשרתי Virtuozzo, HyperV או VMware.

לחץ כאן להזמנה מיידית של שרת וירטואלי (VPS) מבוסס Microsoft Windows 2008R2

למה כדאי לעבור לשרת וירטואלי (VPS) ?

עצמאות , גמישות (Scalability) ויתירות מקסימלית

שרת וירטואלי (VPS) נותן לך עצמאות מלאה, גמישות (Scalability) ויתירות מקסימלית להפעלת שירותים, אתרים ואפליקציות על גבי השרתים הוירטואלים בענן הפרטי של אינטרנט לעם בע"מ.

מעבר חלק מאחסון שיתופי לאחסון ייעודי

שרת וירטואלי (VPS) מאפשר לך לבצע מעבר חלק מאחסון על גבי שרתים שיתופיים לאחסון על גבי שרתים ייעודיים. לעיתים קרובות, שרת VPS יכול לאפשר לך להוזיל את עלויות האחסון מבלי להתפשר על ביצועים, כח מחשוב וזכרון.

חיסכון בתשלום החודשי בהתאם לעונתיות

שרת וירטואלי בענן (VPS Cloud) מאפשר לך להתאים את התשלום החודשי לצריכה החודשית שלך ובצורה זו להתאים את המחשוב לעונתיות הקיימת בעסק שלך.

זקוק לעזרה?

דבר איתנו: 1-800-222-606