אחסון דרופל (Drupal Hosting)

חבילות אחסון דרופל (Drupal Hosting)

אחסון לינוקס (Linux Hosting)

דרופל (Drupal) היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפופלאריות ביותר בעולם וברוב המקרים משתמשים בה על מנת לפתח פורטלים מתקדמים, אתרים מסחריים ואישיים ברשת.

בדיוק כמו כל מערכת ניהול תוכן אחרת בשוק, גם לדרופל (Drupal) ישנן דרישות סף מחמירות אשר אי עמידה בהן גוררת פעילות משובשת של האתר, איטיות ותקלות חוזרות ונשנות באתרים אשר מפותחים על בסיס המערכת.

VEZ מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ התאימה את כל שרתי ה – Linux שלה כך שיספקו את הביצועים הטובים ביותר לאתרי דרופל (Drupal) ומערכות ניהול תוכן מתקדמות אחרות כמו וורדפרס (WordPress) וג'ומלה (Joomla). במידה ואתה מחפש אחסון דרופל (Drupal Hosting) מקצועי, אמין ויציב אנו מציעים חבילות אחסון מותאמות לדרופל החל מ – 9 ש"ח לחודש בהתחייבות שנתית.

 

למה כדאי לקנות חבילת אחסון דרופל (Drupal Hosting) אצלנו ?

התקנת דרופל בקליק אחד

דרך ממשק ה – Softaculous, מנהל ההתקנות האוטומטי של cPanel, תוכל לבצע התקנה חדשה של מערכת דרופל (Drupal) בקליק אחד. כל התהליך מתבצע בצורה אוטומטית, ללא העלאת קבצים ב – FTP או הגדרות ידניות.

גיבויים יומיים

כל שרתי ה – Linux של VEZ מגובים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כך שהיה יכול לישון בשקט שגם במקרה של תקלה, פריצה או בעיה כלשהי בקוד האתר או בשרתי VEZ , המידע שלך שמור במקום בטוח ב – 100% !

ניטור ובידוד שרתי VEZ

כל לקוח ב – VEZ מבודד משאר הלקוחות כך שגם אם ישנו חשבון אחר של לקוח אשר נפגע, פעילות החשבון שלך לא תושפע בשום צורה. כמו כן, כל שרתי VEZ מנוטרים 24/7 לשיפור אבטחת המידע ומניעת התקפות DDoS.

זקוק לעזרה?

דבר איתנו: 1-800-222-606