אחסון ווינדוס (Windows)

חבילות אחסון ווינדוס (Windows Hosting)

אחסון Windows מחפש חבילת אחסון ווינדוס (Windows Hosting) עבור בלוג, אתר אינטרנט או חנות וירטואלית ? – אנו מציעים מספר חבילות אחסון אתרים מותאמות אשר פועלות על שרתי Windows 2012 עם תמיכה ב – .NET 4.51 ורכיבים נדרשים כמו MVC, JASON, XML וכדומה.

חבילות אחסון Windows מותאמות לאתרי תדמית, אתרים פרטיים, חנויות וירטואליות, עמודי נחיתה, עסקים ופורטלים גדולים ברשת. אנו בטוחים שתוכל לקבל הרבה מאוד שקט נפשי, ביטחון וביצועים כאשר תאחסן את אתרך על גבי שרתי ה- Windows האמינים שלנו.

לזמן מוגבל, אנו מציעים הטבת היכרות כפולה ללקוחות חדשים, 10% הנחה בתשלום דו- שנתי מראש על כל חבילות האחסון המותאמות ASP / .NET על גבי שרתי Windows 2012 / IIS8. כמו כן, במידה ואתה נודד מחברת אחסון אתרים ישראלית, תוכל לקבל עוד 3 חודשי אחסון במתנה מאיתנו !

למה כדאי לך לקנות אחסון ווינדוס(Windows Hosting) אצלנו ?

  • כל חבילות האחסון אשר גבי שרתי Windows 2012 / IIS8 מותאמות בצורה מלאה עם ASP/.NET ורכיבי Microsoft.
  • חבילות האחסון כוללות מודולים ורכיבים משלימים כמו ASPupload, ASPjpeg,ASPpdf, ASPemail, Jmail – כל המודולים והרכיבים ניתנים לניהול דרך ממשק הניהול של חבילת האחסון שלך.
  • ממשק הניהול אשר מותקן על גבי שרתי Windows 2012 / IIS8 הוא Plesk. ממשק ניהול זה הוא מהמובילים בעולם לניהול אתרים, תיבות דואר אלקטרוני ומסדי נתונים בסביבת Microsoft.
  • ממשק הניהול כולל כלים מתקדמים לניהול וסטטיסטיקות AWStats / Webalizer למעקב אחר גולשי האתר בחשבון שלך.
  • מנהל ההתקנות שנמצא בממשק הניהול שלך מאפשר לך להתקין יותר מ – 30 סקריפטים בקוד פתוח באמצעות לחיצת כפתור אחת ! – בין הסקריפטים האפשריים WordPress, DotNetNuke, BlogEngine ועוד.
  • עלויות חבילות האחסון שלנו הן מהזולות בשוק הישראלי, החבילה הבסיסית שלנו מתחילה ב – 16₪ לחודש (לפני הנחות ומבצעים שונים).
  • אנו שמים דגש על תמיכה טכנית מקצועית, טובה ואפקטיבית ללקוחותינו. ניתן ליצור קשר באמצעות שיחת חינם ב – 1-800-222-606, דואר אלקטרוני או מערכת Ticketing Support.
  • ללקוחות חדשים אנו מעניקים חבילת הטבת כפולה של 10% הנחה בתשלום דו- שנתי מראש + 3 חודשים לעוברים אלינו מחברת אחסון בישראל.

זקוק לעזרה?

דבר איתנו: 1-800-222-606