אחסון ריסלר (Reseller Hosting)

אחסון ריסלר (Reseller Hosting)

VEZ מבית אינטרנט לעם בע"מ מציעה לך חבילות אחסון ריסלר אשר מאפשרות לך להציע שירותים נוספים ללקוחותיך או לפתוח חברת אחסון משלך. כל חבילות הריסלר של VEZ נותנות לך את כל הכלים הדרושים לתפעול, מכירה ושיווק של חבילות אחסון מבוססות לינוקס (Linux) או חלונות (Windows).

ניהול ריסלר באמצעות ממשק הניהול WHM מאפשר לך לפתוח ממשקי ניהול אישיים מסוג cPanel לכל לקוח שברצונך לצרף אליך. כמו כן, ניתן להתממשק ל – WHMCS או WHM על מנת לנהל חיובים וחידושים אוטומטיים לכלל לקוחותיך.

חבילות ריסלר מתחילות ב- 149 ₪ במחיר חודשי או 1609 ₪ בתשלום שנתי (מחיר זה משקף, 10% הנחה למשלמים מראש). החבילה הבסיסית שלנו מאפשרת 10GB שטח דיסק, 500GB תעבורה וחשבונות לקוח ללא הגבלה.

למה כדאי לקנות חבילת אחסון ריסלר (Reseller Hosting) אצלנו ?

כלי ניהול אוטומטיים

כל חבילות הריסלר של VEZ, כוללות כלי ניהול מתקדמים אשר מאפשרים לך לנהל את השירותים, לחייב ולחדש את החבילות בצורה אוטומטית. בצורה זו תוכל להתמקד בתמיכה טכנית ושיווק החבילות בלבד.

גמישות מקסימלית

אחסון ריסלר וממשק הניהול של WHM מאפשר לך גמישות מקסימלית על מאפייני חבילות האחסון של הלקוחות (ניתן גם להתאים חבילה אישית לכל לקוח בהתאם לדרישות שלו), שטח הדיסק, התעבורה, מסדי הנתונים, תיבות הדואר האלקטרוני וכדומה..

גדילה עתידית (Scalability)

ניתן בכל שלב לשדרג או לשנמך את חבילת הריסלר שברשותך כך שאם בשלב מסויים אתה מצליח לגדול בצורה משמעותית תוכל בצורה מיידית להגדיל את חבילת הריסלר לפי הצרכים שלך – ולהיפך במקרים של האטה בגיוס הלקוחות.

זקוק לעזרה?

דבר איתנו: 1-800-222-606