בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

מערכת וורדפרס היא אחת המערכות הפופולאריות לבניית אתרי אינטרנט. המערכת פותחה במקור מתוך מחשבה על בלוגים, אך היום היא גמישה יותר, האפשרויות שבה כמעט אינסופיות ואפשר להתאים אותה לסוגים רבים של אתרים, לרבות אתרי תוכן ותדמית.

פלטפורמה שיכולה להיות חינמית

כל אדם המעוניין בכך, יכול להקים אתר וורדפרס בעל מערכת חינמית. אפשר למצוא מידע רב באינטרנט על בניית אתר וורדפרס, ומדי פעם ניתן למצוא אתרים שאכן הוקמו לבד, בתקציב מינימלי. היתרון של הבנייה העצמית הוא העלויות המינימליות שלה. בנייה עצמית מתאימה לאנשים פרטיים אשר מעוניינים בבלוג עצמי, אך אינה מתאימה למי שרוצה לבנות אתר לעסק, להעביר רעיון בצורה מרשימה או להגיע לתוצאות של אתר שיותיר רושם חיובי רב על המבקרים בו.

5 סיבות למה כדאי למקצוענים להתעסק עם בניית אתר עסקי

בעלי עסקים יודעים כי הלקוחות שלהם נמצאים באינטרנט. הם גולשים בחיפוש אחר מידע, שירות או מוצר, ולכן כאשר הם מציגים את עצמם, עליהם לעשות זאת בדרך הטובה ביותר. בניית אתר וורדפרס בעזרת מקצוענים בתחום מביאה איתה לפחות חמישה יתרונות:

  • ניסיון קודם – חברה אשר מתמחה בתחום בניית אתרי וורדפרס מביאה איתה ניסיון קודם. היא יודעת מה עובד ומה פחות עובד באתר ואיך להתחיל לבנות אותו, ויכולה לתת המלצות גם על מערכת אחסון טובה שתעלה את האתר במהרה ולהמליץ על דומיין (שם האתר) שיתאים לו. כמובן, הניסיון של החברה מתבטא גם במהירות וביכולת להעלות את האתר לאוויר בהקדם האפשרי.
  • היכרות מעמיקה עם המערכת – ההיכרות עם המערכת חשובה מאד. לא מעט בונים עצמאיים מגלים כי למערכת אפשרויות רבות ואינם יודעים אילו מבין האפשרויות יעילות לבניית האתר ואלו עלולות להכביד עליו. חברה חיצונית אשר מתמחה בתחום, מכירה את וורדפרס ומתוך הלמידה וההתנסות שלה תשתמש רק במרכיבים שישרתו את האתר בצורה הטובה ביותר.
  • הבנת השימוש באתר – אף על פי שכולם גולשים באינטרנט, מעטים מבינים מהי משמעות הגלישה ואיך פועלים הגולשים באינטרנט. חברה אשר מתמחה בתחום צריכה לדעת לא רק איך לבנות את האתר, אלא גם מה יעבוד בו בסופו של דבר. היא יודעת היכן למקם את הסרגלים השונים, כמה אפשר להעמיס על האתר ואיך להתאים אותו לגלישה נוחה ונעימה.
  • התאמת האתר לקידום – אתר האינטרנט צריך להתאים לקידום. לכן עליו להתאים גם לגלישה סלולרית, עליו להיות גמיש דיו להוספת תכנים (טקסטים, תמונות וסרטונים) וגם מנועי החיפוש אמורים להצליח לזהות מה קורה בו. חברה המתמחה בתחום הבנייה צריכה להביא איתה גישה נכונה לבניית אתר שניתן לקדם אותו.
  • עיצוב ייחודי – העיצוב של האתר משפיע על חווית הגלישה. אתרים אשר נבנים לבד יכולים להיות דומים זה לזה בשל האפשרויות הבסיסיות של מערכת וורדפרס. כל עסק צריך לשאוף לייחודיות, ולכן יש לתת לחברה מקצועית ומנוסה לבנות את האתר ולעצב אותו כך שיהיה יחיד, מיוחד ומושך את העין.

בחירת חברה לבניית אתר וורדפרס

החברה המתאימה לבניית אתר האינטרנט תהיה חברה אשר שולטת היטב במערכת וורדפרס. עליה להציג תיק עבודות ולקוחות מרוצים מהבנייה, וכמו כן עליה להיות קשובה לבקשות של הלקוחות שלה. חשוב לזכור כי גם כאשר החברה היא זו שבונה את האתר, בסיום העבודה מי שנשאר איתו הוא הלקוח, ועליו להיות שבע רצון מהעבודה. כדי להשיג זאת, החברה תצטרך לבצע תיאום ציפיות מול בעל האתר ולהיות קשובה לבקשות השונות שלו.

כמה עולה לבנות אתר וורדפרס?

כפי שנכתב, בנייה עצמית של אתר וורדפרס יכולה להיות חינמית לחלוטין. בניית אתר בעזרת חברה מקצועית תמיד תעלה כסף והשאלה היא כמה. התשובה לכך אינה יכולה להיות חד משמעית, וזאת כיוון שהצורך של כל עסק ושל כל אתר הוא שונה. אי אפשר להשוות בין אתר המיועד לתדמית בלבד לבין אתר המיועד לביצוע מכירות. האפשרויות בבניית האתר הן אינסופיות, ולכן לפני שמבקשים הצעת מחיר רצוי להגדיר את הצורך, לתת דוגמאות לאתרים אהובים, ובהתאם לכך לברר עלויות ולוח זמנים להקמת האתר, ולשמוע איזו תמיכה ניתנת לאחר עלייתו לאוויר.

דבר איתנו: 1-800-222-606