קניית תעודת SSL לחנות וירטואלית

קניית תעודת SSL לחנות וירטואלית – תעודות RapidSSL החל מ – 98 ש"ח לשנה !

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה במסחר האלקטרוני ובכל יום צצות עוד ועוד חנויות באינטרנט אשר עושות שימוש במגוון תעודות SSL להצפנת, קידוד ואבטחת המידע שמועברת בהן. במידה ויש לך חנות וירטואלית, פורטל או אתר ארגוני אשר דורש נתונים אישיים, נתונים פיננסיים, סיסמאות וכדומה – קניית תעודת SSL היא חובה ולא זכות!

מהי תעודת SSL (או Secure Sockets Layer)?

תעודת SSL (Secure Sockets Layer) היא למעשה פרוטוקול אשר מאפשר הצפנה וקידוד של המידע שעובר דרך האינטרנט ומאפשר לגולשי האתר להבין מי עומד מאחוריו.
קניית תעודת SSL מגדילה בצורה משמעותית את כמות המכירות דרך האתר שלך ולפי מחקרים שבוצעו בארה"ב יותר מ – 65% מהגולשים דיווחו כי מחסור באמינות והבנה מי עומד מאחורי האתר גרמו להם לנטוש את עגלת הקניות באמצע תהליך הרכישה.

נכון להיום ישנן 3 דרכים עיקריות לאימות באמצעות תעודת SSL :

  1. אימות דומיין (DV) – אימות דומיין (DV) הוא סוג האימות השכיח, המהיר והזול ביותר כאשר החברה שמנפיקה את תעודת ה – SSL בודקת כי אתה אכן בעל הדומיין על ידי אימות בדואר אלקטרוני. אימות זה מאפשר הצגת חותם אבטחה של החברה המנפיקה.
  2. אימות ארגוני (OV) – אימות ארגוני (OV) הוא מורכב יותר מאימות מבוסס דומיין ודורש הגשת מסמכים רלוונטים אשר מאמתים כי אנו אכן הבעלים אשר רשומים בשירות ה – Whois. אימות זה מאפשר הצגת חותם אבטחה של החברה המנפיקה.
  3. אימות מורחב (EV) – אימות מורחב (EV) היא צורת האימות המורכבת ביותר עבור הארגון כולו ומוצגת לגולש באמצעות שימוש בפס הירוק בשורת ה- URL של דפדפן הגולש.

כל תעודת SSL כוללת בתוכה מרכיב ביטוחי אשר משתנה מתעודה לתעודה ומרכיב של היקף הבדיקה אשר מבוצעת על הדומיין (תעודת SSL לדומיין בודד, תעודת SSL מסוג Wildcard , תעודת SSL למספר דומיינים מנוהלים וכדומה).

תעודת RapidSSL לחנות או אתר – החל מ – 98 ש"ח לשנה !

עבור לקוחות אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם באינטרנט, אנו ב – Vez מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ, ממליצים על רכישת תעודת SSL מסוג RapidSSL אשר מונפקת על ידי מותג האבטחה GeoTrust. לחץ כאן לרכישת תעודת RapidSSL דרך פאנל הניהול המאובטח של Webgate מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ.

למה מומלץ לבחור בתעודת RapidSSL?

  1. Geotrustמותג בינלאומי – תעודת RapidSSL מונפקת על ידי מותג האבטחה הבינלאומי GeoTrust אשר שייך למותגי הענק Symantec ו – Verisign. המותג GeoTrust פעיל באינטרנט עוד משנת 2001 ומאז ועד היום הפך לשם נרדף לאבטחת חנויות ואתרי אינטרנט.
  2. הליך אימות מהיר – הליך האימות של תעודת RapidSSL מתבצע בתוך דקות ספורות על ידי שימוש בדואר אלקטרוני שנשלח לתיבה המוגדרת על הדומיין (למשל, info@yourdomain.co.il או sales@yourdomain.co.il וכדומה).
  3. RapidSSL חותם אבטחהחותם אבטחה – הנפקת תעודת RapidSSL מאפשרת לך להציג את חותם האבטחה של המותג GeoTrust בכל עמודי האתר ובצורה זו להציג לגולשי האתר כי האתר מאובטח בצורה מלאה, בתקן SSL של 128bit עד 256bit.
  4. כיסוי ביטוחי – תעודת RapidSSL מבטיחה כיסוי ביטוחי נרחב של עד 10,000$.
  5. תמיכה בדפדפנים – תעודת RapidSSL נתמכת על ידי 99.9% מהדפדפנים המובילים בעולם (אינטרנט אקספלורר, פיירפוקס, כרום, ספארי וכדומה).
  6. עלות – העלות השנתית עבור הנפקת תעודת RapidSSL של GeoTrust היא נמוכה במאות אחוזים מול המתחרות העיקריות בשוק תעודות ה – SSL (Comodo, Thawte וכדומה).

לסיכום, תעודת SSL היא הפתרון המושלם לכל חנות או בעל אתר אינטרנט אשר מעוניין להעניק לגולשיו רמת ביטחון, אמינות ושקט נפשי במהלך הקנייה או השארת פרטים רגישים.

במידה ואתה מעוניין לרכוש את תעודת RapidSSL, אנו ב – VEZ מציעים הנפקה והתקנה שלה במחיר הזול ביותר בישראל רק 98 ש"ח לשנה (המחיר כולל מע"מ) – לחץ כאן לרכישה מאובטחת של התעודה באתר Webgate מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ.

דבר איתנו: 1-800-222-606