שירותי הוסטינג לעסקים

שירותי הוסטינג לעסקים

כיום, קיימות אלפי חברות אחסון אתרים ברחבי הרשת לאחסון אתרים פרטיים או עסקיים באינטרנט. לפני שאתה יוצר קשר עם חברת אחסון אתרים מקצועית, עליך להבין את ההבדלים בין השירותים השונים שמציעות חברות הוסטינג באינטרנט.

הוסטינג על גבי שרתים שיתופיים

בסביבת הוסטינג על גבי שרתים שיתופיים, האתר שלך ובעלי אתרים אחרים חולקים את המשאבים, כוח המחשוב והתעבורה של שרת אחסון בודד. נכון להיום, שירותי הוסטינג על גבי שרתים שיתופיים הם הזולים ביותר וב – VEZ ניתן לרכוש חבילת אחסון לינוקס החל מ – 9 ש"ח לחודש או חבילת אחסון ווינדוס החל מ – 16 ש"ח לחודש.

הוסטינג על גבי שרתים וירטואליים

בסביבת הוסטינג על גבי שרתים וירטואליים, אתה מקבל חבילת אחסון אשר מותאמת לצרכים שלך על גבי שרת אחסון בודד. ההבדל בין שרתים וירטואליים לשרתים שיתופיים הוא שהחבילה מבודדת משאר הלקוחות על גבי אותו שרת ובצורה זו ניתן להפעיל על גבי אותו השרת מערכות הפעלה שונות, לצרוך תעבורה וכוח מחשוב בצורה בלעדית מבלי להיות מושפע מלקוחות אחרים על גבי אותו שרת פיסי.

שירותי הוסטינג על גבי שרתים וירטואליים מציעים את השילוב הטוב ביותר מבחינת עלות מול תועלת, ב – VEZ ניתן לקנות שרת וירטואלי מבוסס Linux החל מ – 99 ש"ח לחודש ושרת וירטואלי מבוסס Windows החל מ – 139 ש"ח.

הוסטינג על גבי שרתים יעודיים

הוסטינג על גבי שרתים יעודיים מאפשר לך לנצל את כל משאבי השרת לצרכים שלך. שרתים יעודיים מאפשרים לקבל ביצועים גבוהים, תעבורה מקסימלית וכוח מחשוב מבלי לחלוק זאת עם לקוחות אחרים על גבי אותו שרת. כמובן שאפשרות זו גורמת לכך ששרתים יעודיים הם האופציה היקרה ביותר מכל השירותים שמוצעים על ידי חברות ההוסטינג באינטרנט.

שירותי הוסטינג על גבי שרתים יעודיים מוצעים בהתאמה אישית החל מ – 325 ש"ח לחודש.

לסיכום, שירותי הוסטינג על גבי שרתים שיתופיים או שרתים וירטואליים יכולים לספק לך את התמורה הגדולה ביותר ביחס למחיר החודשי הנדרש ממך. במידה ואתה מעוניין להתייעץ עם הצוות המקצועי של VEZ מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ, צור עימנו קשר עוד היום ב -1-800-222-606.

דבר איתנו: 1-800-222-606