שירותי סיסטם (System) לעסקים

שירותי סיסטם (System) לעסקים

VEZ מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ מעניקה שירותי סיסטם (System) לעסקים, ארגונים וחברות.

שירותי ניהול סיסטם (System) של VEZ מאפשרים לך לקבל תמיכה מלאה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לכל בעיה או תקלה בשרתים הקיימים בארגון. כמו כן, שירותי ניהול סיסטם (System) כוללים בתוכם אפשרות לניטור שוטף של פעילות הארגון תוך חיסכון משמעותי בעלויות החודשיות שלך.

שירותי סיסטם (System) לעסקים

בין השירותים המסופקים על ידי הצוות הטכנולוגי של VEZ ניתן למצוא :

  1. הקמת מערך שרתים מקצועי – הקמת מערך מקיף של שרתים יעודיים או שרתים וירטואלים אשר יתנו מענה לכל צרכי הארגון. במהלך הקמת מערך השרתים נבצע אפיון, רכישה של מוצרי קצה (חומרה ותוכנה) ונתאים אותם לצרכי הלקוח.
  2. ניהול סיסטם (System) – שירותי ניהול סיסטם (System) מלא לעסקים אשר כולל תיעוד, טיפול ודיווח על כל בעיה טכנולוגית אשר התרחשה על גבי שרתי הארגון. שירותי ניהול סיסטם (System) לעסקים ניתנים לכל שרת קצה אשר מאוחסן בחוות השרתים של VEZ , באתר הלקוח או בחברות אחרות אשר מספקות שירותי ענן כמו Google, Amazon ו – Microsoft.
  3. ניטור – על מנת שנוכל להגיב בפרק הזמן הקצר ביותר ולהחזיר את השרת לפעילות תקינה, כל מערך השרתים המטופלים על ידי הצוות הטכנולוגי של VEZ מנוטר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  4. גיבוי בענן של VEZ – במקביל לשירותי הניטור של VEZ, אנו מפעילים שירותי גיבוי בענן אשר מטרתם לאפשר שיחזור חלק, מלא ויציב של תמונת השרת.

לסיכום, במידה ואתה זקוק לשירותי מחשוב ענן או ניהול סיסטם (System) לעסקים אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב -1-800-222-606 והצוות הטכנולוגי של VEZ ישמח לעמוד לרשותך !

דבר איתנו: 1-800-222-606